کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-08338232664-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

طرح توجیهی ایجاد مرکز ترکیب رنگ اتومبیل + صندوق کارآفرینی امید .excel
 

طرح توجیهی ایجاد مرکز ترکیب رنگ اتومبیل

مرکزترکیب رنگ اتومبیل طبق درخواست رنگ مشتری و طبق فرمولاسیونهای خاص شیمیایی که استفاده میکند رنگ مورد نظر را از ترکیب چندین رنگ بدست می آورند. رنگ مطلوب باید دارای خواص زیر باشد  بدون بوی نامطبوع و عدم نیاز به حلالهای آلی از آنجایی که برای رقیق نمودن این رنگ از آب استفاده می شود نیازی به استفاده از تینر و سایر حلالهای آلی ندارد و به همین دلیل علاوه بر اقتصادی بودن و عدم اشتعال زایی ، با جلوگیری از تبخیر و انتشار هیدروکربورهای نسوخته ، در محیط بوی نامطبوع ایجاد نمیکند و در مکانهایی نظیر مراکز آموزشی ، منازل مسکونی ، ادارات ، هتلها و ... که امکان تخلیه ساکنین آن وجود ندارد به راحتی قابل اجرا می باشد. بهداشتی و فاقد سمیت عدم استفاده از مواد فرار آلی ، سرب و سایر آلاینده های محیطی سبب شده است این رنگ فاقد هر گونه سمیت و حساسیت زایی تنفسی برای انسان باشد.

* آنتی استاتیک (مقاومت در برابر جذب ذرات معلق در هوا) عدم جرم پذیری و آب گریز بودن سطح فیلم خشک رنگ ، باعث کاهش هزینه های نگهداری و تمیزکاری در مناطق آلوده و دودزای شهری و بهداشتی می باشد.

100% قابل شستشو حلال رنگهای آکریلیک واتربیس آب می باشد ولی مکانیسم خشک شدن آن یک واکنش شیمیایی غیرقابل برگشت بوده و رنگ را در برابر آب و شوینده های خانگی ، صنعتی ، بیمارستانی مقاوم می سازد.

* مقاوم در برابر U.V در برابر پرتو فرابنفش پایدار است و دچار زرد شدن و رنگ پریدگی نمی شود و تغییرات جوی و نوسانات دما را به خوبی تحمل می نماید.

*ضد قارچ (کپک. جلبک. خزه) با ممانعت از رشد و نمو قارچها و کپکها بر روی رنگ باعث نابودی آنها می شود و به دلیل این مزیت ، در مکانهایی که احتمال انتشار آلودگی میکروبی وجود دارد نظیر بیمارستانها ، آزمایشگاهها ، مراکز تولید و فرآوری مواد غذایی ، دارویی و بهداشتی و همچنین در مکانهای با رطوبت بالا کاربرد این رنگ توصیه می شود.

*پوشش فراوان

*تنوع بیش از 20000 شید رنگی از سال های نسبتا دور اتومبیل های تولیدی با پوششی از جنس پلی اوریتان در رنگ های متالیک و رنگ های ساده پوشانده شده است.این جنس مقاومت بالایی در برابر اشعه ی فرابنفش دارد.لذا رنگ اتومبیل مانند اتومبیل های بسیار قدیمی تغییر رنگ نمیدهد.پس میتوانیم بگوییم که رنگی که روی همه ی اتومبیل ها است بهترین گزینه برای لکه گیری یا رنگ کردن قطعات اتومبیل میباشد.

 

 


 دانلود طرح توجیهی مرکز ترکیب رنگ اتومبیل- دانلود طرح توجیهی - دانلود رایگان طرح توجیهی - دانلود طرح توجیهی صندوق کارآفرینی امید - اخذ جواز تاسیس - اخذ پروانه بهره برداری - سایت بهینیاب
   مبلغ دانلود 300,000 ریال
دانلود