کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-08338232664-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن
 

طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن

 

کاغذ کاربن امروزه تاثیر و کاربرد زیادی درتسریع کارها داشته است. این محصول به خاطر ویژگی خاصی که دارد باعث کپی کردن یک صفحه می شود که این موضوع در بسیاری ازموارد باعث سرعت و دقت در کارها می گردد وهمچنین باعث کاربرد این کالا در دنیای امروز شده است. البته در چند سال اخیر استفاده از کاغذهای کاربن لس به عنوان جایگزینی مناسب  و بهتر برای کاغذهای کاربن رواج پیدا کرده است. محصول بدست آمده کالای مصرفی بوده و در تمامی سیستم های اداری و ... دارای کاربرد ویژه می باشد .

در برسی های اقتصادی انجام شده مشخص گردید, احداث یک واحد تولیدی کاغذ کاربن با ظرفیت 1350000 بسته در سال و سرمایه مورد نیاز آن دارای توجیه اقتصادی است و سرمایه آن تقریبا بعد ار حدود یک سال و یک ماه باز میگردد. با توجه به برسی های انجام شده در طرح می توان نتیجه گیری کرد که استانهای قزوین , سمنان , زنجان, مرکزی, اصفهان, و قم برای احداث چنین واحدی در سطر قرار دارند .

در واحد تولید کاغذ کاربن به طور مستقیم برای حدود 37 نفر ایجاد اشتغال می نماید. ترکیب نیروی انسانی و تخصص های مورد نیاز در این واحد در طرح عنوان شده است .  

 

 

 

 

 

 


 طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن- دانلود طرح توجیهی تواید کاغذ کاربن - دانلود رایگان طرح توجیهی تولید کاغذ کاربن- کاغذ کاربن
   مبلغ دانلود 100,000 ریال
دانلود