کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-08338232664-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

طرح توجیهی تولید چراغهای خیابانی
 

معرفی محصول طرح توجیهی:

مطالعات امكان سنجي، مطالعات كارشناسي است كه قبل از اجراي طرح هاي سرمايه گذاري اقتصادي انجام مي گيرد. در اين مطالعات از نگاه بازار، فني و مالي و اقتصادي طرح مورد بررسي و آناليز قرار گرفته و نتايج حاصل از آن به عنوان مبنايي براي تصميم گيري سرمايه گذاران مورد استفاده قرار مي گيرد. گزارش حاضر مطالعات امكان سنجي مقدماتي توليد چراغهاي خياباني مي باشد. اين مطالعات در قالب متدولوژي مطالعات امكان سنجي تهيه گرديده است و مطابق متدولوژي فوق ، ابتدا محصول مورد مطالعه به طور دقيق معرفي شده و سپس بررسي هاي لازم روي بازار آن صورت خواهد گرفت و در ادامه مطالعات فني در خصوص چگونگي توليد و امكانات سخت و نرم افزاري مورد نياز نيز شناسايي شده و در نهايت ظرفيت هاي اقتصادي و حجم سرمايه گذاري مورد نياز براي اجراي طرح برآورد و ارائه خواهد شد تا با استفاده از آن سرمايه گذران و علاقه مندان محترم بتوانند كليه اطلاعات مورد نياز را كسب و در جهت انجام سرمايه گذاري اقتصادي با ديد باز و مسير شفاف اقدام نمايند . اميد است اين مطالعات كمكي هرچند كوچك در راستاي توسعه صنعتي كشورمان بعمل بياورد. محصول توليدي چراغهاي خياباني مي باشد كه در معابر اصلي و خيابانها و ميادين به عنوان يك منبع روشنايي مورد استفاده قرار مي گيرد فرايند ساخت ميادين به عنوان يك منبع روشنايي مورد استفاده قرار مي گيرد.

محصول مورد گزارش چراغهاي خياباني ميباشد كه در لوح فشرده وزارت صنايع و معادن كد آيسيك اين محصول تحت شماره 31501613 و با عنوان انواع چراغهاي پاركي طبقه بندي شده است. چراغ وسيله اي است براي روشنايي. به چراغ هاي بسيار قوي با نوري نافذ، نورافكن گفته مي شود.محصول توليدي چراغهاي خياباني مي باشد كه در معابر اصلي و خيابانها و ميادين به

عنوان يك منبع روشنايي مورد استفاده قرارمي گيرد. روشنايي فعلي خيابانها و پاركها را بر اساس نوع استفاده و با توجه به فرم آن در كشور به گروههاي زير تقسيم نمود.

چراغهاي سرلاك پشت ي : بدليل فرم خاص چراغ آن را به اين نام مي خوانند . اين چراغ را معمولاً

داراي ارتفاع زياد (بين 5 تا 10 متر ) بوده و در مواردي ا ستفاده مي گردد كه تأمين روشنايي وزيبايي اهميت بيشتري از عملكرد دارد و عمدتاً براي روشن كردن معابر فرعي  داخل فضاي سبز، باغچه ها و همچنين روشن كردن محوطه گل كاري شده و در حقيقت تزئين آنها استفاده مي شود.

چراغهاي ديواري و سقف ي : اينگونه چراغها معمولاً جهت نصب در ديواره هاي پارك، سايبانها، آلاچيق ها و انواع نرده ها و ديواره پلكانها استفاده مي شود و به منظور روشنايي موضعي و تأكيدي در بخش هاي مختلف پارك بكار مي رود و علاوه بر نور رساني منطقه اي جنبه تزئيني هم دارد.

چراغهاي كفي : اين چراغها بر روي زمين كار گذاشته مي شوند و به سمت بالا نور مي دهند . دراين چراغها محافظهايي جهت جلوگيري از آسيب ديدن بر روي چراغ نصب مي گردد.

نورافكن ها و پروژكتورها: جهت روشنايي فضاهاي بازي  پاركينگ ها  محوطه هاي باز و مانند آن كه نياز به ميزان نوردهي زيادي است از نورافكن ها استفاده مي شود . همچنين در زير آب نماها و مجسمه ها نورپردازي جنبه تزئيني دارد نيز از اين نوع چراغ ها استفاده مي گردد. اين كالا بدليل ماهيت تخصصي اي كه در زمينه تامين روشنايي معابر ، پاركها و كوچه ها و خيابانها دارد جايگزيني ندارد وليكن محصولات مدرني از اين نوع همچون چراغهاي خيابان ي با در حال جايگزيني با نوع قديمي هستند . يكي از مهمترين علل تصادفات جاده LED تكنولوژي اي،خستگي و خواب آلودگي رانندگان در هنگام رانندگي مي باشد كه همواره خسارات جبران ناپذيري را هم به آنان تحميل مي گرداند و چشم مهمترين عامل در كنترل فرايند خستگي رانندگان مي باشد و نورهاي تابيده شده به جاده ها، تاثير مستقيمي بر خستگي آنها دارند.

مناسب برای
اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر امام رضا
ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون
ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی


این طرح توجیهی شامل موارد زیر است :

معرفی محصول
مشخصات کلی محصول
شماره تعرفه گمرکی
شرایط واردات
استانداردهای ملی وجهانی
قیمت تولید داخلی و جهانی محصول
موارد مصرف و کاربرد
کالاهای جایگزین و تجزیه و تحلیل اثرات آن بر مصرف محصول
اهمیت استراتژیک کالا در دنیای امروز
کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول
وضعیت عرضه و تقاضا
بررسی ظرفیت بهره برداری و وضعیت طرحهای جدید و طرحهای توسعه و در دست اجرا و روند تولید از آغاز برنامه سوم تا کنون
بررسی روند واردات محصول از آغاز برنامه سوم تا نیمه اول سال
بررسی روند مصرف از آغاز برنامه
بررسی روند صادرات محصول از آغاز برنامه سوم و امکان توسعه آن
بررسی نیاز به محصول یا اولویت صادرات تا پایان برنامه چهارم
بررسی اجمالی تکنولوژی و روشهای تولید و تعیین نقاط قوت و ضعف تکنولوژی های مرسوم
در فرآیند تولید محصول
ماشین آلات
بررسی و تعیین حداقل ظرفیت اقتصادی شامل برآورد حجم سرمایه گذاری ثابت
محوطه سازی
ساختمان
ماشین آلات
تاسیسات
وسائط نقلیه
تجهیزات و وسائل اداری و خدماتی
هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده
هزینه های قبل از بهره برداری
سرمایه در گردش
برآورد حقوق و دستمزد
برآورد آب, برق, سوخت و ارتباطات
هزینه های تعمیر و نگهداری و استهلاک
هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده تولید
هزینه های توزیع و فروش
جدول هزینه های ثابت و متغیر تولید
نتیجه گیری
میزان مواد اولیه عمده مورد نیاز سالانه و محل تامین آن
پیشنهاد منطقه مناسب برای اجرای طرح
وضعیت تامین نیروی انسانی و تعداد اشتغال
بررسی و تعیین میزان آب، برق، سوخت، امکانات مخابراتی و ارتباطی و چگونگی امکان تامین آنها در منطقه مناسب برای اجرای طرح
وضعیت حمایت های اقتصادی و بازرگانی شامل حمایت تعرفه گمرکی و حمایتهای مالی
تجزیه و تحلیل و ارائه جمع بندی و پیشنهاد نهایی در مورد احداث واحد های جدید
در صورت پیوستن ایران به سازمان تجارت جهانی وضعیت این پروژه ها چگونه خواهد بود
مراجع
پیوست ها ( بخش نامه های مربوط به قوانین واردات و صادرات )


 طرح توجیهی تولید چراغهای خیابانی,دانلود طرح توجیهی تولید چراغهای خیابانی,دانلود رایگان طرح توجیهی تولید چراغهای خیابانی,فروش طرح توجیهی تولید چراغهای خیابانی,طرح توجیهی چراغهای خیابانی,طرح تولید چراغهای خیابانی
   مبلغ دانلود 100,000 ریال
دانلود