کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-08338232664-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

نرم افزار comfar3 نسخه فارسی با قابلیت نصب روی ویندوز32 بیتی
 

با باور این موضوع که مشاوره قبل از سرمایه گذاری به انجام هرچه بهتر و با کیفیت تر پروژه کمک میکند، که این امر باعث افزایش سرمایه گذاری های داخلی و خارجی میگردد.
کمپانی Unido با تجهیز موسسات دولتی و خصوصی توسط ابزار و روش های ارزیابی پروژه شرایط را فراهم آورده تا میزان امکان پذیری پروژه را بتوانند تحلیل و بررسی کنند که این فرآیند از طریق نرم افزار شرکت Unido صورت گرفته که به آن نرم افزار Comfar گفته میشود.
نرم افزار Comfar – کامفار تجزیه و تحلیل کوتاه مدت و بلند مدت پیامدهای مالی و اقتصادی پروژه های صنعتی و غیر صنعتی را آسان میکند .  نرم افزار Comfar – کامفار همراه خود یک دفترچه راهنما ، مواد آموزشی،  و نرم افزارهای مرتبط را برای شناسایی و تهیه پروژه را دارا میباشد. نرم افزار Comfar – کامفار اغلب مدل های تخصصی ای را ارائه میدهد ، به عنوان مثال در مکانیسم توسعه پاک ( CDM ) و حسابداری مدیریت محیطی .

 


 Unido Comfar 3 Crack Comfar 3 دانلود نرم افزار کامفار دانلود کامفار کرک کامفار دانلود کرک کامفار خرید کامفار شبکه کامفار اورجینال دانلود Comfar 3 دانلود Comfar
   مبلغ دانلود 800,000 ریال
دانلود