logo-samandehi
کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

تاریخ:  1398/6/14
۱۱۰۰ قرارداد در ۲۱ شهرک و نواحی صنعتی کرمانشاه منعقد شده است

از کرمانشاه، بیژن کردستانی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به وضعیت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه و توسعه آن ها در سال های پس از انقلاب، اظهار داشت: قبل از انقلاب کرمانشاه صاحب یکی از چهار شهرک تاسیس شده در کشور بود اما هم اکنون ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی دولتی در استان داریم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه افزود: این شهرک ها و نواحی صنعتی از نقطه صفر مرزی استان با عراق تا سایر نقاط پراکنده هستند.

وی با بیان اینکه زمینی که در اختیار این ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی حدود ۲ هزار و ۴۰۰ هکتار است، ادامه داد:هم اکنون دو شهرک صنعتی بخش خصوصی نیز در استان در حال احداث است.

وی با بیان اینکه ۱۱۰۰ قرارداد در این۲۱ شهرک و نواحی صنعتی منعقد شده،افزود: ۵۰۰ واحد نیز به بهره برداری رسیده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد با به بهره برداری رسیدن سایر واحدها، شاهد اشتغال و رونق اقتصادی بیشتری در شهرک های صنعتی استان باشیم.

کردستانی اشاره ای هم به شهرک صنعتی در دست احداث مرزی با کشور عراق داشت وافزود: این شهرک تاثیر بسزایی در توسعه صادرات و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرک ها و نواحی صنعتی استان زیرساخت های بسیار خوبی دارند،گفت: در روز صنعت و معدن امسال، شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه از بین هزار  شهرک صنعتی دیگر  کشور رتبه اول را کسب کرد و شهرک برتر شد.


طرح توجیهی، اعتماد سازان ، تسهیلات ،گردشگری،اشتفال،اعتبار،کار آفرینی امید،وام،روستایی،میلیون،50