logo-samandehi
کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

تاریخ:  1398/6/14
۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تخصیص یافت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه عنوان کرد: برای هزینه کرد این اعتبار، پروژه‌های متعددی در بخش برق، گاز، آب، راه، مخابرات و فاضلاب تعریف شده است.

کردستانی با بیان اینکه شهرک زاگرس از جمله شهرک‌های با بیشترین پروژه تعریف شده است گفت: برای این شهرک پروژه‌های مختلفی در بخش مخابرات، گاز، فاضلاب و راه اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه برای شهرک صنعتی هرسین، جوانرود و کنگاور نیز پروژه‌های زیرساختی متعددی از محل این اعتبارات اجرا شده است افزود: تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی تاثیر بسزایی در جذب سرمایه‌گذاران و رونق تولید در این شهرک‌ها دارد.

کردستانی درباره شهرک‌های صنعتی مناطق زلزله‌زده گفت: بیش از 17میلیارد ریال از تسهیلاتی که برای بازسازی و تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی مناطق زلزله‌زده استان در نظر گرفته شده بود تخصیص یافته و جذب شده است.

وی با بیان اینکه این اعتبار صرف پروژه‌های مختلف راهسازی، بازسازی شبکه‌های گاز و بازسازی شبکه فاضلاب می‌شود افزود: این اعتبارات به طور عمده در سه شهرک و ناحیه صنعتی سرپل‌ذهاب، اسلام‌آباد غرب و ثلاث‌باباجانی هزینه می‌شود.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه با اشاره به خسارتی که در جریان زلزله 7.3 ریشتری آبان سال 96 به تعدادی از شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان وارد شد عنوان کرد: پیگیری‌های بسیار زیادی برای دریافت اعتبارات با هدف جبران خسارت‌های وارد شده انجام شد.


طرح توجیهی، اعتماد سازان ، تسهیلات ،گردشگری،اشتفال،اعتبار،کار آفرینی امید،وام،روستایی،میلیون،50،بیستون،اول،رتبه،شهرک،صنعتی،صنعت