logo-samandehi
کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

تاریخ:  1398/6/14
مشاوران صنعتی کرمانشاه ساماندهی و سطح‌بندی می‌شوند

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان کرمانشاه، بیژن کردستانی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: قرار است سامانه جامعی برای سطح‌بندی مشاوران صنعتی در سراسر کشور تشکیل شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه افزود: در قالب این سامانه بانک اطلاعاتی جامعی از مشاوران صنعتی تشکیل خواهد شد که کرمانشاه نیز  از این طرح مستثنی نیست وی تصریح کرد: در قالب این طرح مشاوران صنعتی براساس حوزه فعالیتی که دارند از جمله نوشتن طرح توجیهی، بازاریابی و فروش، تعمیرات و نگهداری، مدیریت فرآیند تولید و... و همچنین سابقه و تجربه‌کاری خود اطلاعاتشان را در این سامانه وارد می‌کنند.

کردستانی تاکید کرد: با وجود چنین بانک جامع اطلاعاتی، صنعتگران می‌دانند که برای هر حوزه تخصصی از چه مشاورانی استفاده کنند.این مسؤول معتقد است، حالت متعالی این طرح آن است که بعد از جمع‌آوری این بانک اطلاعاتی جامع، در کل کشور سازمان نظام مهندسی صنعت راه‌اندازی شود.

وی پیامدهای اجرای این طرح را ارائه خدمات تخصصی‌تر به صنایع و کمک به توسعه آن‌ها دانست و اضافه کرد: به‌علاوه می‌توان استفاده بهتری از ظرفیت مشاوران صنعتی تخصصی داشت. کردستانی با بیان اینکه هم اکنون حدود 30 مشاور صنعتی در کرمانشاه که دارای مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت و در حال فعالیت هستند، افزود: از مشاوران تقاضا داریم هرچه زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


طرح توجیهی، اعتماد سازان ، تسهیلات ،گردشگری،اشتفال،اعتبار،کار آفرینی امید،وام،روستایی،میلیون،50،بیستون،اول،رتبه،شهرک،صنعتی،صنعت