logo-samandehi
کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

تاریخ:  1398/6/14
تخصیص ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات برای حمایت از صنایع لبنی استان كرمانشاه

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان كرمانشاه، بیژن کردستانی اظهار داشت: از محل کمک‌های فنی و اعتباری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، این تسهیلات برای واحدهای فعال لبنی استان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این تسهیلات در اختیار تمام واحدهای لبنی حتی اگر در شهرک‌های صنعتی مستقر نباشند قرار خواهد گرفت و تنها در اختیار متقاضیان تسهیلات سرمایه‌ای قرار می‌گیرد و سود آن ۹ درصد است.

کردستانی افزود: امیدواریم با اعلام درخواست از سوی واحدهای لبنی استان بتوانیم هرچه سریع‌تر این تسهیلات را جذب کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه در بخش دیگر از سخنان از برگزاری ۱۲ تور صنعتی برای متقاضیان در سال جاری خبر داد و گفت: بنا داریم این تورها را در زمینه‌های مختلف برای مدیران واحدهای صنعتی، صاحبان ایده، نخبگان و … برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این تورها در زمینه بازدید از واحدهای صنعتی موفق داخل و خارج استان، حضور در نمایشگاه‌های مختلف و … است، در سال گذشته نیز ۱۲ تور صنعتی با مشارکت ۲۰۰ نفر در استان برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خاطر نشان ساخت: در استان کرمانشاه حدود ۳۰ واحد صنعتی لبنی مستقر هستند.


طرح توجیهی، اعتماد سازان ، تسهیلات ،گردشگری،اشتفال،اعتبار،کار آفرینی امید ،هفته دولت،صنعت معدن،مصوبه،لبنی، تسهیلات،شیر،لبنیات