logo-samandehi
کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

تاریخ:  1398/7/15
بیش از 400 میلیارد ریال تسهیلات برای تقویت صنعت پوشاک کرمانشاه اختصاص یافت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه سود این تسهیلات را 9 درصد اعلام کرد و افزود: این تسهیلات هم به صورت سرمایه‌ای و هم برای سرمایه در گردش در اختیار واحدها قرار می‌گیرد.

به گفته کردستانی، همه واحدهای صنفی، تولیدی، و صنعتی پوشاک و گروه‌های نساجی بدون اینکه محدودیتی در راستای استقرار آن‌ها در شهرک‌های صنعتی وجود داشته باشد می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: محدودیت سقف نیز برای پرداخت تسهیلات وجود ندارد.

کردستانی بانک عامل پرداخت این تسهیلات را نیز بانک کشاورزی اعلام کرد و افزود: متقاضیان فقط برای یک ماه آینده فرصت استفاده از این تسهیلات را دارند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه اضافه کرد: این تسهیلات برای پنج استان در کل کشور در نظر گرفته شده که کرمانشاه بیشترین سهم آن را دارد.

 وی هدف از پرداخت این تسهیلات را کمک به رونق بازار و صنعت پوشاک استان اعلام کرد و ادامه داد: صنعت پوشاک یکی از بالاترین ارزش افزوده‌ها را دارد و به علاوه رونق آن به خروج ارز از کشور و جلوگیری از واردات کمک می‌کند.

کردستانی معتقد است واحدها با استفاده از این تسهیلات حتی می‌توانند رویکرد صادراتی هم داشته باشند.

وی از بازار گسترده پوشاک در کشور و جهان یاد کرد و با بیان اینکه بر اساس آمارهای سال 2012 حجم گردش بازار پوشاک در ایران 15 میلیارد دلار است، افزود: پیش‌بینی شده این عدد به 25 میلیارد دلار در سال 2025 برسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه اشتغال فعلی صنعت پوشاک را 280 هزار نفر که عمدتا در بخش صنفی هستند دانست و گفت: پیش‌بینی شده در سال 2025 اگگر فقط بخواهیم نیاز داخلی بازار پوشاک را تامین کنیم به 1.6 میلیون نفر برسد.


طرح توجیهی، اعتماد سازان ، تسهیلات ،گردشگری،اشتفال،اعتبار،کار آفرینی امید،وام،روستایی،میلیون،50،پوشاک