logo-samandehi
کلیه طرح های توجیهی موجود در سایت توسط کارشناسان ما به صورت به روز قابل تهیه و تدوین می باشد ، همچنین تهیه این طرح ها در قالب فرمت بانک صنعت و معدن و کامفار نیز امکان پذیر است . لطفا جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید 08338210395-09129379915
fixed
fixed
fixed
fixed
پشتیبان شماره یک

پشتیبانی

تاریخ:  1398/7/20
۷۳۴ طرح شهرک صنعتی کرمانشاه مجوز احداث گرفته اند

به گزارش ایرنا، بیژن کردستانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: سرمایه گذاری این طرح های صنعتی ۱۸ هزار و ۳۷۷ میلیارد ریال است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه افزود: با بهره برداری از این واحدهای صنعتی، برای ۱۱ هزار و ۹۳۴ نفر شغل ایجاد می شود.
کردستانی با اشاره به وجود ۵۲۴ واحد صنعتی به بهره برداری رسیده در شهرک های صنعتی استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: اشتغالزایی این واحدها ۹ هزار و ۳۸ نفر و سرمایه گذاری آنها ۱۰ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال است.
وی اظهار داشت: با بهره برداری از صنایع در حال ساخت تعداد واحدهای موجود در شهرک های صنعتی استان به یک هزار و ۲۵۸ مورد با سرمایه گذاری ۲۸ هزار و ۹۴۹ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۰ هزار و ۹۷۲ نفر خواهد رسید.
کردستانی گفت: همچنین از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۷۲ قرارداد واگذاری اراضی به متقاضیان منعقد شده و وسعت اراضی واگذار شده نیز ۳۰ هکتار بوده که عمده آن مربوط به شهرک صنعتی زاگرس کرمانشاه است.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از یک هزار واحد صنعتی و تولیدی با بیش از ۳۰ هزار نفر اشتغالزایی است.


طرح توجیهی، اعتماد سازان ، تسهیلات ،گردشگری،اشتفال،اعتبار،کار آفرینی امید،وام،روستایی،میلیون،50،بیستون،اول،رتبه،شهرک،صنعتی،صنعت